Live chat

Live Chat

{{msg.text}}

NAUJASIS CIVIC SEDANAS: SUKURTAS VAIRUOTI

Mūsų naujasis keturių durų „Civic“ sukurtas vairuotojams. Tai erdvus ir komfortiškas automobilis, išsiskiriantis dinamiškumu ir išmaniųjų technologijų gausa, o elegantiškas „Civic“ dizainas nepaliks abejingų.

RAFINUOTAS IR IŠSKIRTINIS

Žavesys detalės: atnaujintas dizainas ir automobilio konstrukcija. Įspūdingas 182AG VTEC TURBO variklis bei nauja važiuoklė – idealus dinamikos ir valdymo savybių derinys.

IŠMANIOSIOS SISTEMOS „HONDA SENSING“

„Honda SENSING“ – išmaniosios pagalbinės vairuotojo sistemos – naujajame keturduriame „Civic“ automobilyje komplektuojamos kaip standartinė įranga. 

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema. Jei nustatoma, kad galite susidurti su transporto priemone ar pėsčiuoju, ši funkcija įspės apie pavojų ir sumažins jūsų greitį, kad padėtų sušvelninti susidūrimą.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema. Jeigu automobilis ims krypti iš eismo juostos nerodant posūkio, jus apie tai įspės vaizdiniai ir garsiniai signalai

Apsaugos krypstant iš kelio sistema. Ant priekinio stiklo sumontuota kamera nustatoma, ar automobilis krypsta iš kelio ir, naudojant elektrinį vairo stiprintuvą, švelniai pakoreguojama važiavimo kryptis, kad išliktumėte savo eismo juostoje. Tam tikromis sąlygomis sistema gali ir stabdyti.

Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema. Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje važiuojant greitkeliu – vairuotojui nebereikia daryti tiek daug korekcinių vairo judesių

Kelio ženklų atpažinimo sistema. Kelio ženklų atpažinimo sistema atpažįsta kelio ženklus ir jų informaciją rodo ekrane. Vienu metu gali būti rodomi du ženklai.

Išmanus greičio ribotuvas. Protingai sujungia esamo reguliuojamojo greičio ribotuvo veikimą su kelio ženklų atpažinimo sistema ir automatiškai nustato tokią važiavimo greičio ribą, kokią aptinka kelio ženklų atpažinimo sistema.

Išmani prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema. Ši funkcija nustato, kai gretima juosta važiuojantis automobilis ketina persirikiuoti į jūsų juostą priešais jus, ir iš anksto sumažina „Civic“ greitį. Ji taip pat padeda palaikyti atstumą iki priekyje jūsų važiuojančio automobilio, kad jums nereikėtų keisti greičio pačiam.

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema su sekimu nedideliu greičiu. Ši funkcija palaiko nustatytą pastovų greitį ir sekimo paskui priešais važiuojantį automobilį atstumą. Jeigu aptiktasis automobilis sustos, jūsų „Civic“ irgi sumažins greitį ir sustos – jums net nereikės laikyti kojos ant stabdžių pedalo. Jeigu norite važiuoti toliau, tiesiog paspauskite akceleratorių.

ELEGANCIJA SALONE

„Civic 4D“ vidus su maloniais paliesti paviršiais apgaubia kokybe ir komfortu. Įsitaisykite patogiai – čia viskas po ranka – ir mėgaukitės kelionės malonumais.

PRAKTIŠKUMAS KASDIEN

Elegancija ir praktiškumas puikiai dera kartu. Naujojo „Civic 4D“ bagažinės talpa – net 519 litrų! Jos erdvę galite padidinti nulenkę galines sėdynes.

INDIVIDUALUS BRAIŽAS

Siūlome daug įvairių keturdurio „Civic“ personalizavimo būdų. Galite rinktis mūsų siūlomus aksesuarų paketus arba atskirus aksesuarus.

PALAIKYKITE KONTAKTĄ

„Honda CONNECT“ užtikrina, kad, pavyzdžiui, mėgstama muzika arba jūsų draugai būtų lengvai pasiekiami.

Su 7 colių jutikliniu ekranu galėsite patogiai pasiekti tai, kas jums reikalinga.

Savo išmaniajame telefone esamą informaciją ir grojaraščius galite pasiekti prisijungę per „Bluetooth®“ arba USB. Be to, naudodamiesi „Apple CarPlay®“ arba „Android Auto™“ savo telefono sąsają galite perkelti į 7 colių jutiklinį ekraną ir pasiekti programas, kuriomis galite skambinti, siųsti ir gauti žinutes.

Daugiau ryšių

Gamykloje įdiegtu internetiniu AHA™ garso įrašų grotuvu taip pat galite prisijungti prie mėgstamiausių muzikos radijo stočių, tinklalaidžių ir naujienų tarnybų. Kai automobilis stovi vietoje, galite netgi prisijungti per HDMI jungtį ir žiūrėti filmus.

„Civic 4D“ vidus su maloniais paliesti paviršiais apgaubia jus kokybe ir komfortu. Sėdynės užtikrins jūsų kūnui patikimą atramą, o jūs galėsite mėgautis prietaisų skydelio išlinkimais. Šiame automobilyje vietos tikrai per akis.

Gamykloje įdiegtu internetiniu AHA™ garso įrašų grotuvu taip pat galite prisijungti prie mėgstamiausių muzikos radijo stočių, tinklalaidžių ir naujienų tarnybų. Kai automobilis stovi vietoje, galite netgi prisijungti per HDMI jungtį ir žiūrėti filmus.

Taupo degalus

„Earth Dreams“ technologija – tai puikus galios ir ekonomiškumo derinys, o pasirinkę režimą ECON galėsite jau dabar pajausti, ką reiškia ateities variklis.

TROŠKIMAS VAIRUOTI

Jeigu mėgstate vairuoti aktyviau, jums patiks „Civic 4D“ su 6 greičių mechanine pavarų dėže. Su ja galėsite patirti visą variklio sūkių diapazoną ir mėgautis sklandžiu, sportišku perjungimu.

Jei prie širdies ramesnis vairavimas, patiks mūsų naujoji 7 pavarų automatinė CVT transmisija. Ji veikia sklandžiai, be vairuotojo pastangų, bet jeigu užsinorėsite, galėsite perjunginėti pavaras rankiniu būdu ant vairo įtaisytomis rankenėlėmis.

Galerija

Spalva

Spalvos kodas

Papildoma informacija

Kaina už metallic dažus 490 EUR (su PVM)

Brošiūra Techniniai duomenys Kainoraštis
Lizingo skaičiuoklė Draudimas Lyginimas Bandomasis važiavimas

Konsultantai

ŽIVILĖ FIJALKAUSKIENĖ Pardavimų vyr. vadybininkė +370 612 33321 +370 5 2195322 zivile.fijalkauskiene@nipponauto.lt

SIGITAS DAVULIS Pardavimų vadybininkas +370 633 57617 +370 5 2444416 sigitas.davulis@nipponauto.lt
Draudimas

Nippon Auto vertina kiekvieno savo kliento laiką, todėl „Honda“ salono patyrę konsultantai yra pasiruošę informuoti Jus apie įvairius automobilio draudimo variantus. Mūsų konsultantai įsiklausys į Jūsų lūkesčius, papasakos apie įvairių pasiūlymų naudą ir padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį draudimą, tokį kaip KASKO. Mes padėsime Jums parengti visą reikalingą informaciją dėl draudimo poliso sudarymo.


Mūsų partneris:

„Honda“ draudimas užtikrins, kad atsitikus įvykiui Jus aptarnaus ir Jūsų automobilį remontuos būtent „Honda“ automobilių ekspertai. „Honda“ standartai ir aukšti reikalavimai remonto paslaugų kokybei užtikrins, kad po remonto Jūsų automobilis bus toks pat saugus kaip ir prieš įvykį, o tai padės išlaikyti Jūsų automobilio rinkos vertę bei tinkamą techninę būklę.

Lizingo skaičiuoklė
Kaina Įmoka Laikotarpis Lizingo rūšis Palūkanos (%) Likutinė vertė Lizingas per mėnesį:

Ja esat izvēlējušies līzinga pakalpojumu sniedzēju, šeit iespējams izdrukāt un aizpildīt līzinga pieteikumu.

Līzinga pieteikums fiziskām personām Līzinga pieteikums juridiskām personām

Līzings

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas.

Bandomasis važiavimas
Siųsti Išvalyti

INFORMACIJA KLIENTAMS!

Birželio 23d., liepos 2 d. ir liepos 7 d. UAB „Nippon Auto“ salonas nedirbs.
Atsiprašome už nepatogumus.  Salonas

 • Tel. +370 5 2440005
 • I-V 09:00-18:00
 • VI 10:00-15:00
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Prekyba automobiliais

 • Tel. +370 5 2440005
 • Mob. tel. +370 633 57617
 • Mob. tel. +370 655 39464
 • Mob. tel. +370 612 33321
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Prekyba motociklais

 • Tel. +370 5 2440005
 • Mob. tel. +370 655 39464
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Servisas

 • Tel. +370 5 2199922
 • I-V 8:00-19:00
 • VI nedirbame
 • El. p. servisas@nipponauto.lt

  Atsarginės dalys ir aksesuarai

 • Tel. +370 5 2199666
 • I-V 8:00-19:00
 • VI nedirbame
 • El. p. dalys@nipponauto.lt