Live chat

Live Chat

{{msg.text}}

Tikram gyvenimui sukurtas automobilis

Visapusiškai atnaujintas išorėje ir viduje „Honda Civic“ sukurtas važiuoti, tačiau jis gali kur kas daugiau. Jis gali būti lankstus, keistis pagal jūsų poreikius ir lengvai tapti toks, kokio norite.

 DIZAINO MENAS

„Civic 5D“ prikaustys dėmesį, kad ir kur jis būtų.

Pirmasis dalykas, kuris jus sužavės, tai – žemas, aerodinamiškas profilis. Neįmanoma nepastebėti, kad šis aptakių sportiškų linijų automobilis sukurtas greičiui.

Toks, kokio tikitės

Didelės oro įsiurbimo angos ir siauros priekinės radiatoriaus grotelės sukuria agresyvaus automobilio įvaizdį. Kėbulo linijos vilnija automobilio šonais ir stogu iki pat plataus bagažinės dangčio. Akivaizdu, kodėl kiekvienas šio automobilio centimetras sukurtas teikti vairavimo džiaugsmą.

SALONO VAIZDAS

Sportiškumo jausmas neapleidžia ir viduje būtent dėl tokių dizaino elementų kaip apšviečiamos skaitmeninės skalės, lengvojo lydinio pedalai ir oda aptrauktas vairaratis. Be to, salone jausitės ypač patogiai dėl daugybės vietos kojoms, kokybiškų ir minkštų medžiagų bei prabangių sėdynių.

Erdvesnis bagažo skyrius

Dėl universalių 60:40 santykiu dalijamų nulenkiamų galinių sėdynių išplečiamos „Civic“ krovumo galimybės. Nustebsite, kas gali tilpti jūsų automobilyje. Didesnė talpa užtikrinama ir dėl plataus bagažinės dangčio, per kurį sudėti ir išimti daiktus kur kas lengviau.

VISOKERIOPAS RYŠYS

Neatitrūkite nuo to, ką labiausiai mylite, pavyzdžiui, muzikos ir draugų

Savo išmaniajame telefone esamą informaciją ir grojaraščius galite pasiekti prisijungę per „Bluetooth®“ arba USB. Be to, naudodamiesi „Apple CarPlay®“ arba „Android Auto™“ savo telefono sąsają galite perkelti į 7 colių jutiklinį ekraną ir pasiekti programas, kuriomis galite skambinti, siųsti ir gauti žinutes*.

*Tik tam tikrose komplektacijose. „Android Auto™“ pasiekiamumas gali kisti ir priklausyti nuo geografinės vietos. „Apple CarPlay®“ ypatybės, programos ir paslaugos gali būti pasiekiamos ne visose vietose ir gali keistis.

Daugiau ryšių

Gamykloje įdiegtu internetiniu AHA™ garso įrašų grotuvu taip pat galite prisijungti prie mėgstamiausių muzikos radijo stočių, tinklalaidžių ir naujienų tarnybų. Kai automobilis stovi vietoje, galite netgi prisijungti per HDMI jungtį ir žiūrėti filmus.

VAROMOJI JĖGA

Iš pagrindų atnaujintas ir su naujos kartos varikliais, kuriais užtikrinamas puikus valdymas

Kad vairuoti „Civic 5D“ būtų dar maloniau, jam suteikta lengvesnė, bet standesnė važiuoklė. Galite rinktis iš dviejų turbokompresorinių variklių, komplektuojamų tiek su 6 pavarų mechanine, tiek su 7 pavarų CVT transmisija.

ĮKVEPIANTI GALIA

Naujos kartos varikliai – dar lengvesni ir efektyvesni.

Sukūrėme du naujus turbokompresorinius variklius, kuriais naujajam „Civic“ suteikiama sportišką išvaizdą atitinkanti galia. Galite rinktis galingą ir malonų 182 AG 1,5 l VTEC TURBO arba mūsų našųjį 129 AG 1,0 l VTEC TURBO variklį. Kad ir kurį pasirinktumėte, vairuoti bus ypač malonu.

Taupus vairavimas

Abiem mažo tūrio varikliais išvystoma didžiausia galia, jie yra suderinti su technologija „Earth Dreams“, kuria tobulai sujungiamas sportiškumas ir taupumas. Šie varikliai suteikia daug malonumo, bet naudoja mažai degalų.

ĮKVEPIANTI GALIA

Naujos kartos varikliai – dar lengvesni ir efektyvesni

Sukūrėme du naujus turbokompresorinius variklius, kuriais naujajam „Civic“ suteikiama sportišką išvaizdą atitinkanti galia. Galite rinktis galingą ir malonų 182 AG 1,5 l VTEC TURBO arba mūsų našųjį 129 AG 1,0 l VTEC TURBO variklį. Kad ir kurį pasirinktumėte, vairuoti bus ypač malonu.

Taupus vairavimas

Abiem mažo tūrio varikliais išvystoma didžiausia galia, jie yra suderinti su technologija „Earth Dreams“, kuria tobulai sujungiamas sportiškumas ir taupumas. Šie varikliai suteikia daug malonumo, bet naudoja mažai degalų.

PASIRINKITE SAU TINKAMIAUSIĄ GREITĮ

Kad ir koks jūsų vairavimo stilius, „Civic 5D“ prie jo prisitaikys

Mėgstantiems mechaninę transmisiją „Civic 5D“ siūlo itin sklandžiai veikiančią mechaninę 6 pavarų dėžę, kurią naudojant bus galima išnaudoti visą variklio sūkių diapazoną ir mėgautis tiksliu bei sportišku pavarų perjungimu.

Atsipalaiduokite

Tiems, kam prie širdies ramesnis vairavimas, patiks mūsų naujoji 7 pavarų automatinė CVT transmisija. Jos išskirtinis bruožas – vikrus ir tolygus greitėjimas, tačiau kada tik panorėję galite perjungti pavaras ant vairaračio sumontuotomis mentelėmis – visai kaip lenktyniniame automobilyje. Renkatės jūs.

TAI JŪSŲ AKYS IR AUSYS

„Honda SENSING“ yra pažangus saugos funkcijų, kuriomis užtikrinamas jūsų ir jūsų keleivių saugumas, rinkinys

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema

Jei nustatoma, kad galite susidurti su transporto priemone ar pėsčiuoju, ši funkcija įspės apie pavojų ir sumažins jūsų greitį, kad padėtų sušvelninti susidūrimą.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema

Jeigu automobilis išvažiuos iš eismo juostos jums neparodžius posūkio signalo, sistema jus perspės mirksinčiais perspėjimais ir garsu, kad atkreiptumėte dėmesį į nukrypimą ir nedelsdami grįžtumėte į savo juostą.

Apsaugos krypstant iš kelio sistema

Ant priekinio stiklo sumontuota kamera nustatoma, ar automobilis krypsta iš kelio ir, naudojant elektrinį vairo stiprintuvą, švelniai pakoreguojama važiavimo kryptis, kad išliktumėte savo eismo juostoje. Tam tikrais atvejais sistema gali ir stabdyti.

Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema

Padeda išlikti savo eismo juostos viduryje, sumažina važiavimo krypties koregavimo ir vairuotojo pastangų poreikį. Su šia sistema vairuoti kur kas lengviau, ypač greitkelyje.

Kelio ženklų atpažinimo sistema

Kelio ženklų atpažinimo sistema atpažįsta kelio ženklus ir jų informaciją rodo ekrane. Vienu metu gali būti rodomi du ženklai.

Išmanus greičio ribotuvas

Sumaniai suderina esamą reguliuojamo greičio ribotuvo funkciją su kelio ženklų atpažinimo sistema. Juo automatiškai nustatomas kelio ženklų atpažinimo sistemos užfiksuotas greičio limitas.

Išmanioji prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema

Ši funkcija nustato, jei gretimoje eismo juostoje važiuojanti transporto priemonė ketina staiga prieš jus įlįsti, ir iš anksto pakoreguoja jūsų greitį. Ji taip pat padeda palaikyti atstumą iki priekyje jūsų važiuojančio automobilio, kad jums nereikėtų keisti greičio.

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema su sekimu nedideliu greičiu

Ši funkcija palaiko nustatytą pastovų greitį ir saugų atstumą iki priekyje jūsų važiuojančios transporto priemonės. Jeigu aptikta transporto priemonė sustoja, sistema sumažins jūsų automobilio greitį ir jį sustabdys jums net nepaspaudus stabdžių pedalo.

PAJUSKITE RYŠĮ

Vos tik įsėdę į savo „Civic“ tampate jo dalimi

Kad „Civic“ taptų dar vikresnis, peržiūrėjome ir pergalvojome kiekvieną automobilio aspektą. Visos šios technologijos buvo sujungtos į visumą, todėl galėjome sukurti, mūsų nuomone, patį pažangiausią ir sportiškiausią visų laikų „Civic“.

Svetingas

Dėl patogios vairuotojo padėties ir naujosios dviejų krumpliaračių vairo sistemos „Civic“ yra puikiai jaučiamas ir valdomas – jis džiugina įtraukiančiu vairavimu.

Tvirtai sukimba su keliu

Pakaba – nepriklausoma daugiasvirtė gale ir „MacPherson“ tipo priekyje – sureguliuota ryžtingam ir tiesioginiam valdymui.

Galerija

Papildoma informacija

Kaina už metallic dažus 490 EUR (su PVM)

Brošiūra Techniniai duomenys Kainoraštis
Lizingo skaičiuoklė Draudimas Lyginimas Bandomasis važiavimas

Konsultantai

ŽIVILĖ FIJALKAUSKIENĖ Pardavimų vyr. vadybininkė +370 612 33321 +370 5 2195322 zivile.fijalkauskiene@nipponauto.lt

SIGITAS DAVULIS Pardavimų vadybininkas +370 633 57617 +370 5 2444416 sigitas.davulis@nipponauto.lt
Draudimas

Nippon Auto vertina kiekvieno savo kliento laiką, todėl „Honda“ salono patyrę konsultantai yra pasiruošę informuoti Jus apie įvairius automobilio draudimo variantus. Mūsų konsultantai įsiklausys į Jūsų lūkesčius, papasakos apie įvairių pasiūlymų naudą ir padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį draudimą, tokį kaip KASKO. Mes padėsime Jums parengti visą reikalingą informaciją dėl draudimo poliso sudarymo.


Mūsų partneris:

„Honda“ draudimas užtikrins, kad atsitikus įvykiui Jus aptarnaus ir Jūsų automobilį remontuos būtent „Honda“ automobilių ekspertai. „Honda“ standartai ir aukšti reikalavimai remonto paslaugų kokybei užtikrins, kad po remonto Jūsų automobilis bus toks pat saugus kaip ir prieš įvykį, o tai padės išlaikyti Jūsų automobilio rinkos vertę bei tinkamą techninę būklę.

Lizingo skaičiuoklė
Kaina Įmoka Laikotarpis Lizingo rūšis Palūkanos (%) Likutinė vertė Lizingas per mėnesį:

Ja esat izvēlējušies līzinga pakalpojumu sniedzēju, šeit iespējams izdrukāt un aizpildīt līzinga pieteikumu.

Līzinga pieteikums fiziskām personām Līzinga pieteikums juridiskām personām

Līzings

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas.

Bandomasis važiavimas
Siųsti Išvalyti

INFORMACIJA KLIENTAMS!

Birželio 23d., liepos 2 d. ir liepos 7 d. UAB „Nippon Auto“ salonas nedirbs.
Atsiprašome už nepatogumus.  Salonas

 • Tel. +370 5 2440005
 • I-V 09:00-18:00
 • VI 10:00-15:00
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Prekyba automobiliais

 • Tel. +370 5 2440005
 • Mob. tel. +370 633 57617
 • Mob. tel. +370 655 39464
 • Mob. tel. +370 612 33321
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Prekyba motociklais

 • Tel. +370 5 2440005
 • Mob. tel. +370 655 39464
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Servisas

 • Tel. +370 5 2199922
 • I-V 8:00-19:00
 • VI nedirbame
 • El. p. servisas@nipponauto.lt

  Atsarginės dalys ir aksesuarai

 • Tel. +370 5 2199666
 • I-V 8:00-19:00
 • VI nedirbame
 • El. p. dalys@nipponauto.lt