Live chat

Live Chat

{{msg.text}}

SUKURTAS DAUG DĖMESIO SKIRIANT KOMFORTUI

Atnaujinto dizaino „CR-V“ su elegantiškomis, grakščiomis linijomis niekuomet neliks nepastebėtas. Ne mažiau įspūdingas ir jo interjeras: prabangus ir erdvus salonas, kuriame yra ir daug laisvos vietos kojoms, maloniai nuteiks kiekvieną keleivį. Bet kokia kelionė „CR-V“ automobiliu teikia tikrą džiaugsmą. Be to, padidinus krovinių skyriaus erdvę, juo galima lengvai gabenti stambius daiktus.

 

PRITAIKYTAS TOLIMOMS KELIONĖMS

Mūsų pažangus 1,5 l VTEC TURBO variklis, komplektuojamas su 6 pavarų mechanine arba 7 pavarų CVT automatine transmisija, lemia išskirtines važiavimo charakteristikas. Galios agregatas ir nauja važiuoklė suteikia dinamiško bei sportiško vairavimo potyrių. Keliaudami naujuoju „CR-V“ būsite apsupti išskirtinio komforto. Pasirinkite maršrutą ir pirmyn!

 

GEROS SAVIJAUTOS OAZĖ

Įsitaisę mūsų sėdynėse su minkštos odos ar prabangaus audinio apmušalais, iškart suprasite, ką norime pasakyti. Jausitės saugiai ir patogiai. Įdėmiau apžiūrėję visą „CR-V“ saloną, pastebėsite, kiek daug jame yra kitų pažangių sprendimų.

Stilingi akcentai Salono įrangą, pavyzdžiui, ventiliacines angas, vairo apdailą, durelių rankenėles ir klimato kontrolės sistemos valdymo skydelį, išryškina iš naujų, modernių medžiagų pagamintos patrauklios detalės.

Jūsų reikmėms pritaikoma konsolė
Universali centrinė konsolė gali būti nustatyta į tris padėtis. Visiškai ją atidarius, atsiveria erdvus skyrius, kuriame galima laikyti vieną ar du didesnius daiktus.

Magiškas septynetas naujajame „CR-V“ įrengtos vienu judesiu lengvai nulenkiamos galinės sėdynės. Be to, tam tikriems benzininiams modeliams siūloma papildoma trečioji eilė su dviem sėdynėmis. Nenaudojamas sėdynes galima visiškai nulenkti – jos susilieja su bagažinės grindimis.

 

AUKŠČIAUSIOS KLASĖS VALDYMAS

Daugiafunkcis vairas
Vairuotojo informacijos sąsajos privalumus papildo valdikliai ant vairo, kuriais galima reguliuoti kitas funkcijas, pavyzdžiui, garso sistemos garsumo, adaptyviosios pastovaus greičio palaikymo bei važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistemų nustatymus. Aukščiausio lygio modeliuose komplektuojamas šildomas vairas, kuris leidžia pamiršti visus nepatogumus vairuojant žiemą.

 

VISKAS PO RANKA

Tiesiai priešais savo akis spalvotame TFT ekrane vairuotojas gali matyti visą svarbią informaciją. Tai vairuotojo informacijos sąsaja, kuri tiesiogiai pateikia pagrindinius duomenis vairuotojui.

Ekrane
Lengvai naudodamiesi vairuotojo informacijos sąsaja ant vairo įrengtu valdikliu arba balso komandomis, galite pasirinkti įvairias funkcijas, tarp jų SMS žinučių ir el. laiškų rodymą, garso sistemos informaciją, telefono adresatų duomenis, informaciją apie visų varomųjų ratų sistemos būseną ir net apie automobilio techninę priežiūrą.

Papildytos realybės projekcinis ekranas pateikia pagrindinę informaciją, kurią vairuotojas gali matyti neatitraukdamas akiųnuo kelio.

DAR PATRAUKLESNIS

Mūsų naujos kartos „CR-V“ modelis bus komplektuojamas su nauju pažangiu hibridiniu galios agregatu

Pasaulyje populiarus visureigis su išmaniąja pažangia hibridine sistema dabar bus dar geriau pritaikytas prie dabartinių važiavimo sąlygų. Ši sistema leis mėgautis sklandžiomis ir įkvepiančiomis kelionėmis, kad ir kokį maršrutą pasirinktumėte, džiugindama sportinėmis važiavimo charakteristikomis, išskirtine ekonomija ir mažais taršos rodikliais.

PALAIKYKITE RYŠĮ PER „HONDA CONNECT“

Naudodamiesi informacine ir pramogine sistema, galite klausytis mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais;

„Bluetooth®“ sąsaja arba USB jungtis leidžia naudotis išmaniajame telefone esančia informacija ir grojaraščiais. Per „Apple CarPlay®“ ar „Android Auto™“ galima stebėti telefono sąsają 7 colių jutikliniame ekrane ir naudotis skambinimo bei žinučių siuntimo ir skaitymo funkcijomis;

Jutikliniame 7 colių ekrane galite lengvai valdyti visas funkcijas, padedančias palaikyti ryšį su pasauliu.

Galerija

Spalva

Spalvos kodas

Papildoma informacija

Kaina už metallic dažus 490 EUR (su PVM)

Brošiūra Techniniai duomenys Kainoraštis
Lizingo skaičiuoklė Draudimas Lyginimas Bandomasis važiavimas

Konsultantai

ŽIVILĖ FIJALKAUSKIENĖ Pardavimų vyr. vadybininkė +370 612 33321 +370 5 2195322 zivile.fijalkauskiene@nipponauto.lt

SIGITAS DAVULIS Pardavimų vadybininkas +370 633 57617 +370 5 2444416 sigitas.davulis@nipponauto.lt
Draudimas

Nippon Auto vertina kiekvieno savo kliento laiką, todėl „Honda“ salono patyrę konsultantai yra pasiruošę informuoti Jus apie įvairius automobilio draudimo variantus. Mūsų konsultantai įsiklausys į Jūsų lūkesčius, papasakos apie įvairių pasiūlymų naudą ir padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį draudimą, tokį kaip KASKO. Mes padėsime Jums parengti visą reikalingą informaciją dėl draudimo poliso sudarymo.


Mūsų partneris:

„Honda“ draudimas užtikrins, kad atsitikus įvykiui Jus aptarnaus ir Jūsų automobilį remontuos būtent „Honda“ automobilių ekspertai. „Honda“ standartai ir aukšti reikalavimai remonto paslaugų kokybei užtikrins, kad po remonto Jūsų automobilis bus toks pat saugus kaip ir prieš įvykį, o tai padės išlaikyti Jūsų automobilio rinkos vertę bei tinkamą techninę būklę.

Lizingo skaičiuoklė
Kaina Įmoka Laikotarpis Lizingo rūšis Palūkanos (%) Likutinė vertė Lizingas per mėnesį:

Ja esat izvēlējušies līzinga pakalpojumu sniedzēju, šeit iespējams izdrukāt un aizpildīt līzinga pieteikumu.

Līzinga pieteikums fiziskām personām Līzinga pieteikums juridiskām personām

Līzings

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas.

Bandomasis važiavimas
Siųsti Išvalyti

INFORMACIJA KLIENTAMS!

Birželio 23d., liepos 2 d. ir liepos 7 d. UAB „Nippon Auto“ salonas nedirbs.
Atsiprašome už nepatogumus.  Salonas

 • Tel. +370 5 2440005
 • I-V 10:00-18:00
 • VI 10:00-15:00
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Prekyba automobiliais

 • Tel. +370 5 2440005
 • Mob. tel. +370 633 57617
 • Mob. tel. +370 655 39464
 • Mob. tel. +370 612 33321
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Prekyba motociklais

 • Tel. +370 5 2440005
 • Mob. tel. +370 655 39464
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Servisas

 • Tel. +370 5 2199922
 • I-V 8:00-19:00
 • VI nedirbame
 • El. p. servisas@nipponauto.lt

  Atsarginės dalys ir aksesuarai

 • Tel. +370 5 2195600
 • I-V 8:00-19:00
 • VI nedirbame
 • El. p. dalys@nipponauto.lt