Live chat

Live Chat

{{msg.text}}

Naujasis HONDA CR-V Hybrid

ATSISĖDUS UŽ HIBRIDO VAIRO

Dar vienas reikšmingas „Honda CR-V“ laimėjimas.

„Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema lemia ne tik įkvepiančias važiavimo savybes, bet ir išskirtinį efektyvumą. Penktosios kartos „CR-V“ su visiškai nauja važiuokle ir  aerodinamiškomis linijomis – tikras vairuotojo visureigis. Įlipus į saloną, pasitinka prabangi, rafinuota aplinka su pažangiausiomis pagalbinėmis vairuotojo technologijomis ir informacine bei pramogine sistema. Tai puikiai papildo kitus gerai žinomus „CR-V“ privalumus, tokius kaip komfortas, erdvumas ir universalumas.

TIESIOGINIS RYŠYS

„CR-V Hybrid“ parenka optimalų režimą ir užtikrina greitą akceleraciją bei efektyvų važiavimą.

Jame montuojamas Atkinsono tipo 2,0 l benzininis variklis ir du elektriniai varikliai (vienas varomasis, kitas kaip generatorius), kurie įgalina tris važiavimo režimus – benzininio variklio, elektrinį ir hibridinį.

„CR-V“ neturi standartinės transmisijos – jam būdingas vienas fiksuotas perdavimo skaičius, užtikrinantis sklandų galios srauto perdavimą ir suteikiantis vairuotojui daugiau pasitikėjimo. Tai hibridas, kurį galite pajusti.

SPRENDIMŲ AUTONOMIJA

Išmanioji „Multi-Mode Drive“ (i-MMD) sistema užtikrina išskirtinę dinamiką ir efektyvumą.

Dėl įrengtos i-MMD sistemos automobilis visuomet važiuoja naudodamas energiją pačiu efektyviausiu būdu. Tai reiškia, jog „CR-V Hybrid“ iš vieno į kitą sklandžiai perjungia tris režimus – elektrinį, hibridinį ir benzininio variklio. Kai įsijungia elektrinis važiavimo režimas, pasigirsta įspėjamasis garso signalas – automobilis ypač tyliai rieda. Tam tikromis sąlygomis rankiniu būdu galite pailginti važiavimo elektriniu režimu trukmę – tereikia spustelėti EV režimo mygtuką ant prietaisų skydelio. Sportinis režimas suteiks dar daugiau emocijų, leisdamas mėgautis dinamiškesniu vairavimu.

SAUGUMO STANDARTAS

„Honda SENSING“ – tai modernių sistemų komplektas, skirtas apsaugoti jus ir jūsų keleivius.

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema
Nustačiusi susidūrimo su transporto priemone ar pėsčiuoju pavojų, ši sistema įspėja apie tai vairuotoją ir sumažina automobilio greitį, kad būtų maksimaliai sušvelnintas smūgis.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema
Kai automobilis ima krypti iš eismo juostos nerodydamas posūkio signalo, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalais, kad jis atkreiptų į tai dėmesį.

Apsaugos krypstant iš kelio sistema
Kai ant priekinio stiklo įrengta kamera užfiksuoja automobilio nukrypimą iš kelio, sistema, naudodamasi elektriniu vairo stiprintuvu, švelniai pakoreguoja važiavimo kryptį, kad automobilis išliktų savo eismo juostoje. Tam tikromis sąlygomis sistema gali ir stabdyti.

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema
Ši sistema padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje važiuojant greitkeliu – vairuotojui nereikia atlikti pernelyg daug korekcinių vairo judesių ir įdėti daug pastangų.

Kelio ženklų atpažinimo sistema
Kelio ženklų atpažinimo sistema fiksuoja kelio ženklus ir perduoda šią informaciją ekrane. Vienu metu gali būti rodomi du ženklai.

Išmanusis greičio ribotuvas
Reguliuojamo greičio ribotuvo veikimas sumaniai susietas su kelio ženklų atpažinimo sistema: greičio apribojimas automatiškai nustatomas pagal kelio ženklų atpažinimo sistemos pateiktą informaciją.

Išmanioji adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema
Ši sistema fiksuoja lygiagrečia eismo juosta važiuojančią transporto priemonę, kuri ketina įsirikiuoti priešais jus, ir iš anksto pakoreguoja jūsų automobilio greitį. Ji taip pat padeda palaikyti atstumą tarp jūsų ir priekyje važiuojančio automobilio, kad jums nereikėtų keisti važiavimo greičio.

SALONO APLINKA

Atvėrę dureles, pateksite į tikrą prabangos pasaulį.

Netrukus įsitikinsite, kokia erdvi ir komfortiška salono aplinka. Tai išskirtinis „CR-V“ privalumas. Jūs trokšite tik vieno – greičiau leistis į kelią ir mėgautis vairavimo malonumais. Naudodamiesi vairuotojo informacijos sąsaja ant vairo įrengtu valdikliu arba balso komandomis, galite pasirinkti įvairias funkcijas, tarp jų SMS žinučių ir el. laiškų rodymą, garso sistemos informaciją, telefono adresatų duomenis ir net informaciją apie automobilio techninę priežiūrą.

IŠRAIŠKINGOS LINIJOS

Hibridas dar niekuomet nebuvo toks patrauklus savo važiavimo savybėmis ir išvaizda.

Penktosios kartos „Honda CR-V“ būdinga išskirtinė forma: elegantišku paprastumu pasižymintis dizainas yra ir stilingas, ir funkcionalus. Šie dizaino sprendimai padeda kontroliuoti oro srautą kėbulo apačioje, užtikrindami geresnę degalų ekonomiją, mažesnį oro pasipriešinimą ir žemesnį triukšmo lygį. Minėtinas ne tik funkcionalumas, bet ir bendras efektingas vaizdas: „Honda CR-V Hybrid“ išsiskiria visur, kur bevažiuotų.

PALAIKYKITE RYŠĮ

Naudodamiesi informacine ir pramogine sistema „Honda CONNECT“, galite klausytis mėgstamos muzikos ir palaikyti ryšį su savo draugais.

„Bluetooth®“ sąsaja arba USB jungtis leidžia naudotis išmaniajame telefone esančia informacija ir grojaraščiais. Per „Apple CarPlay®“ ar „Android Auto™“ galima stebėti telefono sąsają 7 colių jutikliniame ekrane ir naudotis skambinimo bei žinučių siuntimo ir skaitymo funkcijomis.

Daugiau ryšio galimybių
Gamykloje įrengtas AHA™ garso grotuvas su interneto prieiga taip pat leidžia prisijungti prie mėgstamų muzikos radijo stočių, tinklalaidžių ir naujienų tarnybų.

 

Galerija

Spalva

Spalvos kodas

Papildoma informacija

Brošiūra Techniniai duomenys Kainoraštis
Lizingo skaičiuoklė Draudimas Lyginimas Bandomasis važiavimas

Konsultantai

ŽIVILĖ FIJALKAUSKIENĖ Pardavimų vyr. vadybininkė +370 612 33321 +370 5 2195322 zivile.fijalkauskiene@nipponauto.lt

SIGITAS DAVULIS Pardavimų vadybininkas +370 633 57617 +370 5 2444416 sigitas.davulis@nipponauto.lt
Draudimas

Nippon Auto vertina kiekvieno savo kliento laiką, todėl „Honda“ salono patyrę konsultantai yra pasiruošę informuoti Jus apie įvairius automobilio draudimo variantus. Mūsų konsultantai įsiklausys į Jūsų lūkesčius, papasakos apie įvairių pasiūlymų naudą ir padės išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį draudimą, tokį kaip KASKO. Mes padėsime Jums parengti visą reikalingą informaciją dėl draudimo poliso sudarymo.


Mūsų partneris:

„Honda“ draudimas užtikrins, kad atsitikus įvykiui Jus aptarnaus ir Jūsų automobilį remontuos būtent „Honda“ automobilių ekspertai. „Honda“ standartai ir aukšti reikalavimai remonto paslaugų kokybei užtikrins, kad po remonto Jūsų automobilis bus toks pat saugus kaip ir prieš įvykį, o tai padės išlaikyti Jūsų automobilio rinkos vertę bei tinkamą techninę būklę.

Lizingo skaičiuoklė
Kaina Įmoka Laikotarpis Lizingo rūšis Palūkanos (%) Likutinė vertė Lizingas per mėnesį:

Ja esat izvēlējušies līzinga pakalpojumu sniedzēju, šeit iespējams izdrukāt un aizpildīt līzinga pieteikumu.

Līzinga pieteikums fiziskām personām Līzinga pieteikums juridiskām personām

Līzings

Mūsu sadarbības partneri ir visas lielākās līzinga kompānijas.

Bandomasis važiavimas
Siųsti Išvalyti

INFORMACIJA KLIENTAMS!

Birželio 23d., liepos 2 d. ir liepos 7 d. UAB „Nippon Auto“ salonas nedirbs.
Atsiprašome už nepatogumus.  Salonas

 • Tel. +370 5 2440005
 • I-V 09:00-18:00
 • VI 10:00-15:00
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Prekyba automobiliais

 • Tel. +370 5 2440005
 • Mob. tel. +370 633 57617
 • Mob. tel. +370 655 39464
 • Mob. tel. +370 612 33321
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Prekyba motociklais

 • Tel. +370 5 2440005
 • Mob. tel. +370 655 39464
 • El. p. info@nipponauto.lt

  Servisas

 • Tel. +370 5 2199922
 • I-V 8:00-19:00
 • VI nedirbame
 • El. p. servisas@nipponauto.lt

  Atsarginės dalys ir aksesuarai

 • Tel. +370 5 2199666
 • I-V 8:00-19:00
 • VI nedirbame
 • El. p. dalys@nipponauto.lt